Yetişkin ve Kurumsal Dil Kursları

Yapılan seviye belirleme sınavı sonucunda oluşturulan maksimum 12 kişilik sınıflarda konusunda uzman Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde karşılıklı iletişime dayalı görsel ve işitsel öğrenme tekniklerinin uygulandığı ENGLISH FAST EĞİTİM SİSTEMİ sayesinde, dil bilgisi kurallarını ezberlemek ve sıkıcı gramer alıştırmalarını yapmak yerine, konuşarak ve eğlenerek öğreneceksiniz. Kurs sonunda kurum tarafından uygulanan sınavda başarılı olan ve devamsızlık sınırını geçmemiş kursiyerlerimiz, ENGLISH FAST sertifikasını almaya hak kazanır. Ayrıca kursumuzu tamamlayan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığınca açılan merkezi sınav sistemine katılıp M.E.B onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.

Kurumsal

1976 Yılında Ankara,1977 yılında İstanbul,1978 yılında İzmir şubesiyle Türkiye' de eğitime başlayan English Fast lisan okulu 30 yıldır yabancı dil eğitiminde öncü kurum olmanın getirdiği sorumlulukla firma ve fert bazında İngilizce yi Türkiye de ilk defa konusunda uzman yabancı öğretmenlerle öğreterek bir ilke imza atmıştır. Edindiğimiz tecrübe ile grup veya fert bazında İngilizce öğreniminizi üstlenip en kısa süre içerisinde ikinci bir lisanı sizin için sorun olmaktan çıkartmayı hedeflemiştir. Dershanemizde başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar formasyonlu ve konusunda uzman Türk ve Yabancı öğretmenlerle eğitim verilmektedir. Verilecek İngilizce eğitimi ağırlık olarak konuşmaya yazmaya ve okumaya yönelik 3 aşamalı olacaktır. (kurum sınavları KPDS ÜDS YDS TOEFL vb kurslarda müfredat tamamen farklıdır.) Eğitim firmanın belirleyeceği zaman dilimi içerisinde istenilen süre kadar olacaktır.

Tavsiye edilen kurs süresi haftada minimum 2 gün 3 ders saati toplam 5 ay 120 ders saati olmalıdır gün ve ders saatleri arttırılarak kur süresi kısaltıla bilir. Verilecek eğitimin en iyi verime ulaşabilmesi için derse başlamadan önce uzman öğreticiler tarafından kursiyerlere seviye tespit sınavı yapılacak olup aynı seviyedeki öğrencilerle sınıf içi eğitime başlanacaktır. Kurs süresince öğrenciler yazılı sözlü olarak üç kez sınava tabi tutulacak her öğrencinin sınav sonucu derse katılımı başarısı sınıfa uyumu konuşma yeteneği aldığı notlar öğrencilerin genel durumu her ay raporlar halinde yetkiliye sunulacaktır. Öğrencilere zorunluluktan dolayı gelemedikleri dersler için uygun olunan zaman dilimi içerisinde birebir etüt imkanı sunulacaktır. Kurs süresince derslerin daha cazip hale gelmesi için sınıf içerisinde görsel ve duyusal metotlarla (İngilizce film izleme canlı rol play vb)destekleyici eğitimler verilecektir. Eğitim ağırlıklı olarak konuşmaya yönelik olacağı için ilk dersten itibaren yabancı öğretmenle eğitim verilecektir. (yabancıöğretmen ile verilecek ders saati ücreti farklıdır.) Verilecek kurs dershanemiz dışında ise firma öğrencilerin ders göreceği sınıf vb yerleri kendisi ayarlayacaktır.

Öğretmenin ulaşımı firmanız tarafından karşılanacaktır.

Verilecek olan kurstan daha etkin bir sonuç alınabilmesi için sınıf mevcudu 15 kişiyi geçmemelidir.